Fedezze fel megújult webáruházunkat!

Colibri90 Kft. | Szeged

Kérdése van? Hívjon minket!

Telefonszám: +36-30/547-1217

Álláslehetőség

Tekintse meg cégünk aktuális állás ajánlatait. Amennyiben úgy érzi megfelel a feltételeknek, vegye fel velünk a kapcsolatot!

Főbb feladatok, munkák:

- A rendelések pontos, precíz komissiózása - Szállításra történő összekészítése - A raktárba érkező áruk raktári helyekre történő betöltése - Szavatossági idők figyelése, kezelése - Ellenőrzi az áruk címkéjét, a lejárati időket és egyéb szükséges megjelöléseket - Biztosítja a raktár rendjét és tisztaságát - Részt vesz a leltározásban

Az álláshoz tartozó elvárások:

-Pontosság -Precizitás -Megbízhatóság -Logikus gondolkodás -Önálló és felelősségteljes munkavégzés -Targoncavezetői jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

-Élelmiszer nagykereskedelmi tapasztalat

Amit kínálunk:

- Szép kártya juttatás - Bónusz :13.havi juttatás - Hosszú távú munkalehetőség - Vásárlási lehetőség - Biztosítás - Tiszta, kulturált környezet - Minden ünnepnap, hétvége szabad

Kezeli a főpénztár készpénz készletét, elszámoltatja az alpénztárakat, valamint az árut szállítók, és üzletkötők által átvett készpénzt -Házipénztárban történő pénzmozgást napi szinten rögzíti -Naponta a főpénztár záró készpénz készletét elszállításra összekészíti -Banki átutalások rögzítése, és jóváírása Vevő - Szállító nyilvántartása napi szintű kezelése -Heti szinten a könyvelési anyag előkészítése a könyvelők részére -Egyéb adminisztrációs, iratkezelési feladatok ellátása

-Középfokú végzettség érettségivel -OKJ -Főiskolai végzettség

Készségek és személyes tulajdonságok

-Pontos, precíz, lelkiismeretes munkavégzés -Monotonitás tűrés, csapatmunka -Számok szeretete -Alkalmazkodásra való képesség -Feladat elvégzésének határidőre történő átadása -Készpénz kezelésben való jártasság -Önálló, felelősségteljes munkavégzés -Jó kommunikációs képesség -Felhasználó szintű számítógépes ismeretek (Word ,Excel.)

-Minimum 2 év pénzügyi, és számviteli munkakörben való múlt -Középfokú iskolai végzettség -Referencia -Büntetlen előélet -Erkölcsi bizonyítvány

-versenyképes jövedelem -SZÉP kártya juttatás -hosszú távú munkalehetőség

- Megrendelések határidőre történő kiszállítása -Kiszállított áruk hiánytalan és sérülésmentes átadása -Áruk szállítóeszközre történő be- és kipakolása -Kiszállított áruk megfelelő bizonylatokkal történő kiadása (átadása) -Árumozgatás -Kiszállító jármű közlekedésre való alkalmasságának ellenőrzése -Elszámol a kiszállított áru bizonylataival és ellenértékével -Részt vesz a leltározásban -Kiszállító jármű tisztaságáért és közlekedésre való alkalmasságáért -Közlekedési szabályok betartásáért -Bizonylatok megfelelőségéért és hiánytalanságáért

-Jogosítvány (B. kategória) -Erkölcsi bizonyítvány

Kiszállítói gyakorlat

-Szép kártya -Bónusz: 13.havi jutattás -Vásárlási lehetőség -Biztosítás -Stabil, 8 órás munkaidő -Minden hétvége szabad